Shine a Light
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shine a Light

Found yourself in Manchester and Shine a light!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Starbucks

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Ingrid Griffits
Hell is empty and all the devils are here
Ingrid Griffits


Pranešimų skaičius : 102
Saldainiai. : 0
Join date : 2011-04-25
Age : 32
Miestas : Manchester

Starbucks Empty
RašytiTemos pavadinimas: Starbucks   Starbucks Icon_minitimeSk. 05 01, 2011 4:23 pm

.
Atgal į viršų Go down
https://shinealight.forumlt.com
Amelia Johnson

Amelia Johnson


Pranešimų skaičius : 41
Saldainiai. : 0
Join date : 2011-05-02

Starbucks Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starbucks   Starbucks Icon_minitimeAntr. 05 03, 2011 3:27 pm

Ateina į starbucks. Susiradus laisvą staliuką prisėda ten,dirsteli pro langą ar nesimato ateinančios draugės,išsitraukia žurnalą,varto jį laukdama jos.
Atgal į viršų Go down
Eva Griffits

Eva Griffits


Pranešimų skaičius : 43
Saldainiai. : 0
Join date : 2011-05-02
Miestas : Manchester

Starbucks Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starbucks   Starbucks Icon_minitimeAntr. 05 03, 2011 3:33 pm

atbėga mergaitė, žino, kad biškiuką vėluoja, bet ji tokia nepunktuali jau yra.
prie durų sustoja, biškį lėčiau atkaukši. apsidairo, kur Amelia sėdi, bet ji tokia ryški persona, kad greitai pastebi draugę ir nukulniuoja prie jos.
- sveika,- pakštelna į žanduką draugei ir aptraiško, atsisėda priešais ją.
Atgal į viršų Go down
Amelia Johnson

Amelia Johnson


Pranešimų skaičius : 41
Saldainiai. : 0
Join date : 2011-05-02

Starbucks Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starbucks   Starbucks Icon_minitimeAntr. 05 03, 2011 4:23 pm

vos išgirdus atsidarančias duris pakelia akis nuo žurnalo. Pamačius Eva pamoja jai rankele,užverčia žurnalą ir pastumia jį į šoną.-labas.-nusišypso,taip pat ją apsikabina.-Kadangi aš jau pripratus prie tavo nepunktualumo tai nieko net nesakysiu,žinau,kad tavęs jau nepakeisi.-nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Eva Griffits

Eva Griffits


Pranešimų skaičius : 43
Saldainiai. : 0
Join date : 2011-05-02
Miestas : Manchester

Starbucks Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starbucks   Starbucks Icon_minitimeAntr. 05 03, 2011 4:25 pm

- taip taip, teisingai, - energingai palikčioja.

- juk svarbiausia - gerai atrodyti! -nusijuokia.

pasiima draugės žurnalą ir greitai perverčia turinį.

- soo, kaip gyvenimas? -nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Amelia Johnson

Amelia Johnson


Pranešimų skaičius : 41
Saldainiai. : 0
Join date : 2011-05-02

Starbucks Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starbucks   Starbucks Icon_minitimeAntr. 05 03, 2011 4:32 pm

-Būtent,o tu tikrai gerai atrodai,nu čia kaip visada. Bet šitie kablai tai net už mano tuos kur vis skoliniesi gražesni.-linkteli,pažvelgia į juos dar kartą pasilenkus. Jai praverčiant turinį sustabdo vienoj vietoj,parodo į rankinę be žodžių tik pakilnoja antakius susvaigus.-gyvenimas man geras,sleep all day party all night.-sukikena,apsidairo ar tas gražuolis padavėjas šiandien dirba.
Atgal į viršų Go down
Eva Griffits

Eva Griffits


Pranešimų skaičius : 43
Saldainiai. : 0
Join date : 2011-05-02
Miestas : Manchester

Starbucks Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starbucks   Starbucks Icon_minitimeAntr. 05 03, 2011 4:39 pm

- naa, gi stengiuosi, gi barmenui turi akutės iššokt ant kaktos, - pakilnoja antakius ir plačiai nusišypso. - eiik tu, tavo tie lediniai! šitie va neseniai iš Amerikos parsiųsti, - pasimaivo. pamato rankinę, kurią parodo Amelia, akutes išpučia, galvoje viena mintis:: 'aš ją turėsiu!' - siauti vakarėliuose ir manęęęs nekvieti?? - išsižioja mergaitė.
Atgal į viršų Go down
Amelia Johnson

Amelia Johnson


Pranešimų skaičius : 41
Saldainiai. : 0
Join date : 2011-05-02

Starbucks Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starbucks   Starbucks Icon_minitimeAntr. 05 03, 2011 4:53 pm

-tai man atrodo jam ne tik akutės iššoks.-nusijuokia,pamačius jį pamoja,kad prieitų.-joo,tie tai tikrai killer'iai,su jais nuvarei į klubą iškart sėkmė garantuota,laimę neša.-sukikena,-bet šituos paskolinsi man prie vienos suknelės,žiauriai fainą pirkau.-pakilnoja antakį.-kviečiau kai į Londoną variau pakaist,bet tu gi užsiėmus buvai,sakei kitą kart,tai varysim kada kartu jau.-nusišypso. Priėjus padavėjui pasiremia smakrą rankutę,klapsi akutėm į jį žiūrėdama,truputį lengvai paflirtavus užsisako cappucino su daug plaktos grietinėlės,atsisuka į E laukdama kol ji užsisakys ir baigs spoksot į padavėję.
Atgal į viršų Go down
Eva Griffits

Eva Griffits


Pranešimų skaičius : 43
Saldainiai. : 0
Join date : 2011-05-02
Miestas : Manchester

Starbucks Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starbucks   Starbucks Icon_minitimeAntr. 05 03, 2011 5:04 pm

- anee? tai šįkart į Niujorką? - nusijuokia. - taaip, mažiausiai 5 vaikinukai per vieną vakarą, -pakilnoja antakius. - mmm, tai būtinai, dar suknelę man parodysi, -šypteli. priėjus padavėjui palenkia galvą, pakedena garbanas, nusišypso tviskančia šypsenike, kad berniukas net parausta, o ji tiik nusijuokia iš jo. - man latte su grietinėle ir šokolado dražė, - mirkteli, o po to atsitiesia, pažvelgia į Amelią. - na, kur artimiausias tūsas? - paklausia ir pakrausto rankinę, ieškodama lūpų dažų.
Atgal į viršų Go down
Amelia Johnson

Amelia Johnson


Pranešimų skaičius : 41
Saldainiai. : 0
Join date : 2011-05-02

Starbucks Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starbucks   Starbucks Icon_minitimeAntr. 05 03, 2011 5:12 pm

-su tavim,kad ir į Australiją.-nusijuokia.-ir visi tokie tobuli būna.-prikanda lūpą prisiminus paskutinį su kuriuo Londone užkaitė.-aha,būtinai,žiauriai graži žinok,pamatysi.-palinksi.Stebi kaip E gėdina padavėją,kikena tyliai.-žinok nežinau,bet spėju mes galim kokį surengt,nes jau seniai kokį darėm,o visas Manchester'is žino,kad mūsų tūsai geriausi.-išsišiepia.
Atgal į viršų Go down
Eva Griffits

Eva Griffits


Pranešimų skaičius : 43
Saldainiai. : 0
Join date : 2011-05-02
Miestas : Manchester

Starbucks Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starbucks   Starbucks Icon_minitimeAntr. 05 03, 2011 5:18 pm

- Nee, Australijoj kengūros, jos tokios fee. Geriau būtų Paryžius, Niujorkas, Roma ar Madridas, -linkteli, susiranda lūpų dažus ir veidroduką. brūkš brūkš - lūpos padažytos, profė mergaitė. - nespėliok, o datą sakyk! - iškart atgyja.
Atgal į viršų Go down
Amelia Johnson

Amelia Johnson


Pranešimų skaičius : 41
Saldainiai. : 0
Join date : 2011-05-02

Starbucks Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starbucks   Starbucks Icon_minitimeAntr. 05 03, 2011 5:25 pm

-Pamiršk tas kengūras,mes vaikščiotum tik tarp dangoraižių ir paplūdimiuose savo tobulas kūno linijas ir gražiausius maudomus demonstruotum.-nusijuokia.Pamačius,kad labai gražiai jos lūpas atrodo pati ištiesia ranką,kad ir jai duotų pasidažyt.-aš tai sakau sekmadienį,nes kitom dienos jaučiu nelabai galėčiau.-šypteli,pabarbena į stalą pirštais laukdama cappucino.
Atgal į viršų Go down
Eva Griffits

Eva Griffits


Pranešimų skaičius : 43
Saldainiai. : 0
Join date : 2011-05-02
Miestas : Manchester

Starbucks Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starbucks   Starbucks Icon_minitimeAntr. 05 03, 2011 5:35 pm

- mm, pajūūris, bikinis, vaikinaii, - atrodo mergaitė, kaip milkos kalną pamačius. - net seilė atrodo tuoj varvėt pradės, - juokiasi. mato, kad Ameliai irgi reikia kosmetikos. paduoda visą kosmetinę, ten visko yra, išsirinks. - ne, sekmadienis netinka. šeštadienis, tad daugiausiai laisvų, - linktelna. - na, ir kur tas drovuolis? - nervingai paklausia, pakedendama plaukus. spragteli pirštais. - barmeene? eii, kūtvėla? - juokiasi.
Atgal į viršų Go down
Amelia Johnson

Amelia Johnson


Pranešimų skaičius : 41
Saldainiai. : 0
Join date : 2011-05-02

Starbucks Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starbucks   Starbucks Icon_minitimeAntr. 05 03, 2011 7:02 pm

-oh,sakyk kaip nori,bet life is good.-nusijuokia.Gavus kosmetiko pasidažo lūpas žiūrėdama į veidrodėlį,radus tušą pasidažo akis truputį.-ačiū.-mirkteli jai pastumia kosmetinę atgal.-nu gal ir šeštadienį ištaikyčiau.-šypteli,pagalvoja kaip seniai su Manchesterio chebra tūsavojo.-žiūrėk,su kažkokiu bernu kalba? nejaugi jis gėjus?-sėdi tokia be emocijų apšalus.
Atgal į viršų Go down
Eva Griffits

Eva Griffits


Pranešimų skaičius : 43
Saldainiai. : 0
Join date : 2011-05-02
Miestas : Manchester

Starbucks Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starbucks   Starbucks Icon_minitimeTr. 05 04, 2011 3:08 pm

- jes, life is really good. no, life is perfecto! - plačiai nusišypso. pažvelgia kaip draugė špakluojasi. - man šitas tušas patinka, - linkteli, pamačius, kad ji išsitraukė tušą. - nėr už ką, negaila man, - atsako, kai įsimeta kosmetinę į rankinę. - ištaaiiikyk, - nuzyzia ir nusijuokia. atsidūsta, och, kaip jai dabar reikia geeero tūso. - kas? tas kūtvėla? - staiga atgyja. - ai nu nee, negalėtų.. o gal? marškiniai tai žydri..- pamąsto ir pradeda garsiai juoktis.- eii, gražuoli, kur mūsų kava?! - šūkteli jam besijuokdama. - taigi, - atsisuka į Ameliją. - papasakok kas naujo tavo gyvenime? - rankas susideda po smakru.
Atgal į viršų Go down
Amelia Johnson

Amelia Johnson


Pranešimų skaičius : 41
Saldainiai. : 0
Join date : 2011-05-02

Starbucks Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starbucks   Starbucks Icon_minitimeTr. 05 04, 2011 8:48 pm

-tikrai geras tušas,reiks ir man pasieškot.-linkteli,apsivalo lūpų kampučius kur per daug pritepė lūpdažio.-išeis kaip nors,nes aš juk nei vieno tūso nepraleidžiu,neleisiu,kad šis būtų išimtis.-linkteli,žiūri į padavėję.-bet pažiūrėk ir manieros vis dėl to kokios. nu krč,gražus bernai arba užimti arba gėjai,arba mirę.-suvardina susinervinus,kad net permiegot su tuo padavėju negalės.-mano gyvenime tai nežinau,viską šiaip žinai,mergyt,nėra ką pasakot,viskas po senovei, nei kokių rimtų romanų nei ko.-patraukia pečiais.-o pas tave?-kilsteli antakį. Gavus kavą padėkoją gėjui,bet be jokio flirto jau.
Atgal į viršų Go down
Eva Griffits

Eva Griffits


Pranešimų skaičius : 43
Saldainiai. : 0
Join date : 2011-05-02
Miestas : Manchester

Starbucks Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starbucks   Starbucks Icon_minitimeKv. 05 05, 2011 2:10 pm

- tai yra gi visose kosmetikos parduotuvėse, - šypteli. - šitas tūsas bus geriausias visame mančesteryje, - išsišiepusi linkčioja. žvilgt kaip ir Amelia į padavėją. - arba mergišiai, - prideda. - bet man svarbu, kad jie jaustųsi blogai dėl mano kaltės, jie turi būti sužlugdyti vien mano žodžių, - šypteli sau. - o nerimtų kiek romanų? - nusijuokia. gavus kavą pasiėma ir gurkšteli, bet nepadėkoja, tik žvilgteli žudančiu žvilgsniu, kad pasišalintų. - pas mane? nieko kol kas, atrodo, - šypteli ir suraukia antakius, gurkštelėjus kavos. karšta, liežuvį nusidegino.
Atgal į viršų Go down
Amelia Johnson

Amelia Johnson


Pranešimų skaičius : 41
Saldainiai. : 0
Join date : 2011-05-02

Starbucks Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starbucks   Starbucks Icon_minitimeKv. 05 05, 2011 2:38 pm

-nerimtų romanų tai daugiau nei reikia šiaip.-nusijuokia,užsideda koją ant kojos,patraukia plaukus nuo veido.-kol kas.-(wait),nusijuokia tyliai. Pasiėmus cukraus įpila jo į kavą,pasimaišo,nuvalgo greitinėlę pasigardžiuodama. Gurkšteli kavos.-kad ir koks jis yra,bet kavą tai skanią daro,negaliu peikt.-nusijuokia,dar atsigeria.
Atgal į viršų Go down
Eva Griffits

Eva Griffits


Pranešimų skaičius : 43
Saldainiai. : 0
Join date : 2011-05-02
Miestas : Manchester

Starbucks Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starbucks   Starbucks Icon_minitimeKv. 05 05, 2011 2:48 pm

- nerimti romanai man kaip hobis, -nusijuokia, siurbteli dar kavos, pasitaiso plaukus. - aš irgi nieko nesakau, turbūt ir vaikštau čia tik dėl kavos, - nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Starbucks Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Starbucks   Starbucks Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Starbucks
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Shine a Light :: This is circle of life. :: Va čia tai pastoviai.-
Pereiti į: