Shine a Light
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shine a Light

Found yourself in Manchester and Shine a light!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 too cold for you to keep her, too hot for you to leave her

Go down 
AutoriusPranešimas
Ingrid Griffits
Hell is empty and all the devils are here
Ingrid Griffits


Pranešimų skaičius : 102
Saldainiai. : 0
Join date : 2011-04-25
Age : 32
Miestas : Manchester

too cold for you to keep her, too hot for you to leave her Empty
RašytiTemos pavadinimas: too cold for you to keep her, too hot for you to leave her   too cold for you to keep her, too hot for you to leave her Icon_minitimePir. 05 02, 2011 1:32 pm

too cold for you to keep her, too hot for you to leave her 231061_221101657906124_100000188739768_1047768_7136883_n
Hey. Esu Jovita, tačiau dažnai vadinama jova, sausainėliu, lialia, snaigute ir visokiais kitokiais nesąmoniškais vardais. Tai vat, čia jūsų pasirinkimas kaip jau jūs mane vadinsit ;D Esu iš Vilniaus. Gimiau Tūkstantis Devynišimtai Devyniasdešimt Šeštaisiais metais, balandžio dvidešimt antrąją dieną. Devintokė.
So, mano charakteris. Yeah, mėgstu vadovauti, tačiau esu linksma ir mėgstu geras draugų kompanijas. Esu gan charizmatiška ir kartais šiek tiek netaktiška, tad dažnai gailiuosi dėl kažkokių savo poelgių.
Ateities planai.Užaugusi žadu studijuoti teisę. Žinoma, stengsiuos pakliūti į užsienio universitetus, nes kažkaip Lietuvoj savo ateities nematau. Bus matyt, kaip viskas pasisuks :p
Praeitais metais baigiau muzikos mokyklą, fortepijono klasę. Dabar žadu mokytis groti gitara. (mm)
Laisvalaikis. Esu didelė futbolo ir krepšinio mėgėja. Neesu kažkokia meniška siela, tačiau taip pat domiuosi interjero dizainu, todėl labai dažnai mano kambaryje vyksta visokie perversmai. ;DD
Apie pomėgius. Jų turiu daaug, todėl jei pradėčiau vardinti ,ateitų naktis. So, gal pagrindiniai, tai kaip ir sakiau : futbolas, krepšinis, muzika, šokiai. Laisvalaikiu daug laiko praleidžiu su draugais. Labai mėgstu juoktis.
Esu tikra lovecholic'ė, todėl nuolatos man kas nors patinka.UPS.
Labai nemėgstu veidmainių, melagių ir be nuomonės žmonių. Taip pat nemėgstu žmonių, su kuriais neturiu apie ką pakalbėti. Na, galbūt ne tai, kad nemėgtu, tačiau su tokiais stengiuosi net nebendrauti.

Apie šeimą. Turiu mamą, tėtį, brolį, sesę ir šunį. Brolis ir sesuo jaunesni už mane, tad iš vaikų, esu vyriausia. Šuo - kokerspanielis. Labai mielas ir visų mylimas.




KONTAKTAI
skype - plastiscines.
facebook - Jovita Lav
twitter - madamebaterflai
weheartit -
http://weheartit.com/madamebaterflai
youtube - madamebaterflaii
livejournal - plastisciness (dabar jau nelabai kuriu;p)


Atgal į viršų Go down
https://shinealight.forumlt.com
 
too cold for you to keep her, too hot for you to leave her
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Shine a Light :: Some shit about us. :: Oh well, i think you're adorable!-
Pereiti į: